Kauno mokykla-darželis „Rūtelė”

Mokytojai taip pat mokosi...

 • Paskelbta: 2012-11-05

Kol mokiniai ilsėjosi rudens atostogų metu, mokyklos pedagogės mokėsi. Spalio 30 dieną direktorė A.Šimaitienė, mokytojos G.Verikienė, R.Čerkauskienė, A.Balandienė ir R.Žiaukienė Vilniuje dalyvavo tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos organizuotuose mokymuose "Ugdyk kitaip".

Spalio 31 dieną, taip pat Vilniuje, Lietuvos edukologijos universitete organizuotuose trečiuose Lietuvos tarptautiniuose Humanistinės Pedagogikos skaitymuose "Dvasinis humanizmas - mokyklos ateitis" savo žinias gilino direktorės pavaduotoja ugdymui J.Petraitienė, pedagogės Z.Vaitulionienė, R.Tulienė, E.Dobilaitė ir L.Dovidaitė.

Kaune, spalio 29 - lapkričio 4 dienomis mokytojų komanda  Z.Vaitulionienė, L.Ulerienė, L.Žiaukienė ir A.Koženevskienė siekė įsisavinti Pradinio mokyklinio amžiaus vaikų pagilinto gamtamokslinio ugdymo programą Vytauto Didžiojo universiteto vykdomame ESF projekte "Pradinio mokyklinio amžiaus gabiems vaikams skirto pagilinto turinio gamtamokslinio ugdymo metodo sukūrimas ir taikymas".

Pagilinome žinias, pabendravome su kitų mokyklų, miestų, šalių pedagogais. Buvo ir naudinga, ir įdomu.

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroniniai dienynai
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 09.00 - 09.45
 • 3. 10.00 - 10.45
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.10 - 12.55
 • 6. 13.05 - 13.50