Kauno mokykla-darželis „Rūtelė”

Kauno miesto ketvirtųjų klasių mokinių Pasaulio pažinimo popietė „Aš ir Pasaulis“

 • Paskelbta: 2012-03-28

Kovo 21 d. mokykloje-darželyje „Rūtelė“ pirmą kartą (bet ne paskutinį) vyko pasaulio pažinimo popietė „Aš ir Pasaulis“ skirta pradinių mokyklų ketvirtokams. Ateityje tokią popietę planuojama organizuoti visų mokyklų ketvirtokams.

Į popietę susirinko  vienuolikos mokyklų komandų, nešini nepaprastai išradingais ir gilią prasmę turinčiais kūrybiniais darbais. Darbus teko pristatyti! Tai komandoms buvo staigmena, tačiau visi šią  užduotį atliko nuoširdžiai ir kūrybiškai, be jokio išankstinio pasiruošimo. Tai parodė, kad mokiniai pasiruošę komandiniam darbui.

Komandų laukė trys popietės etapai, kurie neprailgo: teko ne tik atsakinėti į klausimus, bet ir atlikti bandymus bei parašyti apibendrintas išvadas. Džiugu, kad rengti užduotis popietei, padėjo ir  mokyklos-darželio „Rūtelė“ mokinių tėvai, pateikę filmuotus klausimus apie savo profesijas. Smagiausias ir nuotaikingiausias popietės momentas,- atsakymų skaidruolės! Mokinius atlydėję pedagogai, stebėdami mokinių emocijas, aiškiai galėjo spręsti apie savo ugdytinių sėkmę. Mokiniams juk įdomiausia ir naudingiausia atsakymus pasitikrinti “čia ir dabar”.

Iki susitikimų mokykloje-darželyje “Rūtelė” 2013 metais !

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroniniai dienynai
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 09.00 - 09.45
 • 3. 10.00 - 10.45
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.10 - 12.55
 • 6. 13.05 - 13.50