Kauno mokykla-darželis „Rūtelė”

Kauno miesto 4 klasių mokinių popietė "Aš ir pasaulis"

 • Paskelbta: 2013-03-07

Mūsų mokykloje jau antrus metus organizuojama pasaulio pažinimo popietė Kauno miesto pradinių mokyklų ketvirtokams "Aš ir pasaulis". Šiemet sugužėjo mokiniai net iš 15 Kauno mokyklų. Ketvirtokų komandoms teko atsakinėti į klausimus, pateiktus ekrane, atlikti bandymus, atidžiai stebėti pateiktą video medžiagą. Vaikams labiausiai patiko tai, kad netrukus teisingus atsakymus išvydo ekrane. Todėl salėje vyravo ir nusivylimo ir džiaugsmo šūksniai. Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo, kad šiemet stipriausia buvo Kauno "Purienų" pagrindinės mokyklos komanda, užėmusi pirmąją vietą! Antroji vieta atiteko Kauno "Ryto" pradinės mokyklos komandai, na o trečiąja vieta dalinosi Kauno Humanitarinės ir Kauno Senamiesčio progimnazijos mokiniai. Kitų mokyklų mokinių komandos užėmė ketvirtąją vietą. Ačiū  trečių klasių mokytojoms Ritai Žiaukienei, Astai Koženevskienei ir Ritai Čerkauskienei už įdomios popietės organizavimą ir pravedimą. Taip pat dėkojame visai "Rūtelės" bendruomenei už nuoširdžią pagalbą!

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroniniai dienynai
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 09.00 - 09.45
 • 3. 10.00 - 10.45
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.10 - 12.55
 • 6. 13.05 - 13.50