Kauno mokykla-darželis „Rūtelė”

Kauno miesto ketvirtokų pasaulio pažinimo popietė "Aš ir Pasaulis"

 • Paskelbta: 2014-04-17

Balandžio 16 dieną į mokyklą-darželį „Rūtelė“ sugūžėjo trisdešimties Kauno mokyklų komandos.Kiekviena mokykla delegavo po tris ketvirtokus, turinčius daugiausia žinių apie mus supantį pasaulį. Mokinimas teko atsakyti į penkiasdešimt testo klausimų. Komandą sudarė trys daug žinių turintys ketvirtokai, taigi ir nuomonių buvo įvairių. Žinoti maža, labai svarbu diskutuoti, susitarti ir priimti vieną teisingą atsakymą. Laikas taip pat svarbu! Tai iššūkiai komandai! ActivInspire programai sugeneravus atsakamus, išaiškėjo ir nugalėtojai... Dižiausią teisingai atsakytų klausimų procentą, 84%  surinko Kauno “Ryto” pradinės mokyklos komanda, 82 % - Kauno Panemunės pradinės mokyklos komanda,74 % - Kauno humanitarinės pagrindinės mokyklos komanda. Kauno Milikonių vidurinės mokyklos ir Kauno “Vyturio” katalikiškos vidurinės mokyklos komandos nuo trečiosios vietos laimėtojų atsiliko tik bendru atsako laiku. Dėkojame Kauno miesto pradinio ugdymo Gabių vaikų iniciatyvinei grupei už pagalbą mokyklos-darželio “Rūtelė” komandai rengiant užduotis. Ačiū už darbą vertinimo komisijoje Kauno mokyklos-darželio “Šviesa” direktorei Evelinai Stankevičienei, Gabių vaikų iniciatyvinės grupės koordinatorei Aldonai Labatmedienei ir mūsų gerbiamai kuratorei Diletai Tindžiulienei. Tikimės, kad popietės “Aš ir Pasaulis” dalyviai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir sužinojo kažką naujo!

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroniniai dienynai
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 09.00 - 09.45
 • 3. 10.00 - 10.45
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.10 - 12.55
 • 6. 13.05 - 13.50