Kauno mokykla-darželis „Rūtelė”

STANDARTIZUOTI TESTAI KETVIRTOKAMS

 • Paskelbta: 2014-04-08

Bendradarbiaujant su Nacionalinio egzaminų centro duomenų perdavimo sistema KELTAS, nuo šių mokslo metų bus vykdomas 4 klasių mokinių testavimas ir apklausa. Mokiniai turės atlikti skaitymo, rašymo ir matematikos testus bei užpildyti klausimyną. Duomenys bus kaupiami sistemos KELTAS duomenų bazėje. TESTŲ ATLIKIMO GRAFIKAS     Standartizuotų testų tikslas- sudaryti sąlygas mokykloms ir mokytojams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą ugdymo kokybei ir vadybai gerinti. sudaryti sąlygas mokykloms ir mokytojams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą ugdymo kokybei ir vadybai gerinti. Taigi bus įvertinti 4  klasių mokinių pasiekimai, kuriais remiantis bus apskaičiuoti įvairūs statistiniai rodikliai, taip pat mokyklos sukuriama pridėtinė vertė. Mokiniams taip pat bus pateikti klausimynai.

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroniniai dienynai
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 09.00 - 09.45
 • 3. 10.00 - 10.45
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.10 - 12.55
 • 6. 13.05 - 13.50