Kauno mokykla-darželis „Rūtelė”

Kauno miesto pirmokų futbolo turnyras "Diena su futbolu"

 • Paskelbta: 2015-04-02

Kovo 27 dieną EURO atrankos Anglija - Lietuva proga Kauno futbolo manieže vyko pirmokėlių futbolo turnyras „Diena su futbolu“. „Šis renginys buvo organizuojamas tam, kad patys jauniausi mokyklos vaikai dieną pradėtų žaisdami futbolą o vakare stebėtų per televizijos ekranus ir palaikytų  Lietuvos nacionalinę rinktinę, nes kad ir  kaip besužaistų mūsų komanda, tai vis tiek bus istorinis įvykis futbole“,- teigė vienas iš renginio organizatorių, Kauno mokyklos- darželio treneris M. Švetkauskas.                  Kauno  mokyklos – daržėlio „Rūtelė“ komanda šiame pirmokų turnyre žengė be pralaimėjimų ir iškovojo pirmą vietą.  Tikrai parodė, kad moka žaisti futbolą ir  mėgsta šią sporto šaką. Taip pat šiame renginyje dalyvavo: Kauno „Veršvų“ vidurinė mokykla iškovojo antrą vietą. Kauno „Gedimono“ sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla  užėmė trečią vietą. Mergaičių futbolo komanda „ Kibirkštėlė“, Kauno „Milikonių“ vidurinė mokykla pasidalino ketvirtą ir penktą vietas.

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroniniai dienynai
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 09.00 - 09.45
 • 3. 10.00 - 10.45
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.10 - 12.55
 • 6. 13.05 - 13.50