Kauno mokykla-darželis „Rūtelė”

KAUNO MIESTO PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ VAKARONĖ „BOČIŲ PĖDOMIS“, SKIRTA LIETUVOS ETNOGRAFINIŲ REGIONŲ METŲ PAMINĖJIMUI

 • Paskelbta: 2015-11-26

Šių metų lapkričio mėn. 25 d. į mūsų mokyklos salę, sugūžėjo mokiniai net iš keturiolikos Kauno mokyklų. Čia vyko Kauno miesto tautinių tradicijų puoselėjimo metodinės grupės ir mokyklos – darželio „Rūtelė“ organizuotas renginys „Bočių pėdomis“. Susirinko komandos iš Šančių, humanitarinės, Milikonių,  Dainavos ir Šv.Kazimiero pagrindių mokyklų, taip pat P.Mašioto pradinės mokyklos,  Motiejaus Valančiaus mokyklos – darželio, Montesori mokyklos – darželio „Žiburėlis“,  kunigaikščio Vaidoto mokyklos - daugiafunkcio centro,  Senamiesčio  ir Kazio Griniaus progimnazijų bei Rokų ir Kauno Jono Pauliaus II gimnazijų. Komandos pristatė pasirinktą Lietuvos regioną bei tam regionui būdingą patiekalą. Visų mokyklų komandos savo šmaikštumu bei išradingumu lenkė viena kitą! Išgirdome visų Lietuvos etnografinių regionų tarmes, tarmiškai dainuotas dainas, ragavome grikinių bandų, žagarėlių iš Dzūkijos, kastinio iš Žemaitijos,  naminės duonos ir blynų iš Aukštaitijos, o suvalkiečiai lašinių ir keptų obuolių nepagailėjo! Visko ir neišvardinsi... Regionams būdingas dainas dainavo, ratelius ir šokius mokė  muzikos mokytojos Rūtos Tulienės vadovaujamo folkloro ansamblio „Saulės ratu“ mokiniai. Buvo smagu kitų paklausyti ir save parodyti, kartu visiems pašokti, pavakaroti!

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroniniai dienynai
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 09.00 - 09.45
 • 3. 10.00 - 10.45
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.10 - 12.55
 • 6. 13.05 - 13.50