Kauno mokykla-darželis „Rūtelė”

Ketvirtų klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada ,,Aš ir pasaulis – 2018“

 • Paskelbė : Admin
 • Paskelbta: 2018-12-09

Kauno mokykloje –darželyje „Rūtelė‘ 2018 11 28 vyko Kauno miesto ketvirtų klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada ,,Aš ir pasaulis – 2018“. Olimpiadą organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno miesto pradinių klasių gabių vaikų iniciatyvinė grupė ir mokykla-darželis „Rūtelė“. Renginio tikslas – sudaryti galimybę gabių vaikų saviraiškai, įsivertinti savo socialinius ir gamtamokslinius gebėjimus, paįvairinti mokinių socialinį ir gamtamokslinį mąstymą, ugdyti mokinių bendradarbiavimo įgūdžius, taikyti, sisteminti ir pasitikrinti teorines žinias. Dalyvavo 3 mokinių komandos iš 21 Kauno mokyklos. Dirbti komandoje visada smagu! Olimpiados dalyviai turėjo galimybę dirbti bendradarbiaujant ir priimti komandinius sprendimus. Komandoms buvo pateikiami klausimai ne tik iš pasaulio pažinimo programos kurso, bet ir plačiau. Mokiniai teisingus atsakymus žymėjo ActiVote pultelių pagalba. Vertinama buvo Promethean Activinspire programos pagalba, stebint vertinimo komisijai. Šioje pasaulio pažinimo olimpiadoje laimėtojais tapo:

I vieta - „Ryto“ pradinė mokykla

II vieta - Prano Mašioto pradinė mokykla

III vieta - Kauno Kazio Griniaus progimnazija

III vieta -  Panemunės pradinės mokykla

Dalyviai buvo apdovanoti organizatorių padėkomis ir prizais.

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroniniai dienynai
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 09.00 - 09.45
 • 3. 10.00 - 10.45
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.10 - 12.55
 • 6. 13.05 - 13.50