Kauno mokykla-darželis „Rūtelė”

Jaunųjų šokėjų pasiekimai

• Paskelbta: 2017-03-20
  • Kategorija: Renginiai
Kovo 18 d. Garliavoje, vyko LSŠF reitingo varžybos "Sidabrinis sakalas 2017". Dalyvavo darželio-mokyklos "Rūtelė" mokiniai ir darželinukai, atstovaujantys sportinių šokių klubą ROLO. Vaikų gr. E2 klaseje šoko: Markas Uzdila su Ugne Laužikaite, Tadas Burokas su Dinara Rimkevičiūtė ir Lukne Gylyte (iš 41 poros), bei Tadas Burokas su Adrija Čerekaite (iš 30porų), iškovojo 1 grupines vietas.
Darželinukai Dovydas Motejūnas su Gabija Andreikėnaitė, Jonas Psemeneckas su Lukrecija Bieksaite,taip pat Simas Lisauskas su Justina Sutaite ir Liepa Banaite varžėsi tarp 37 šokėjų porų ir taip pat laimėjo 1 vietas.
Dovydas Motejūnas su Gabija Andreikėnaite kovo 4 d. dalyvavo varžybose "Liepsnojantis šokis" ir iškovojo 1vietą iš 71 poros. Vaikai laimėjo pirmąsias taureles.