Sportinių šokių varžybos „Sidabrinis sakalas 2022"

• Paskelbė : Admin2
  • Paskelbta: 2022-03-22
  • Kategorija: Sportas

Kovo 20d. Garliavoje vyko Lietuvos reitingo sportinių šokių varžybos " Sidabrinis sakalas 2022". Dalyviai susirinko iš įvairių Lietuvos miestų. Darželio-mokyklos  "Rūtelė" vaikai varžėsi vaikų E2 gr. , šoko lėtą valsą ir čia-čia-čia, iškovojo 1 vietas Emilis Žukauskas su Amelija Garvasiuk, Sebastianas Kasparavičius su Aja Treinyte.

Solo gr.E2 klasėje taip pat 1 vietas iškovojo  Agota Rebždytė, Dominyka Kižauskaitė, Elija Bielozarevičiūtė, Kotryna Paulaitytė, Adelina Brazaitytė, Elžbieta Biekšaitė, Mėja Petrauskaitė, Gabija Tokarevaitė.

Solo gr.E3 klasėje šoko lėtą valsą, čia-čia-čia  ir džaivą  bei iškovojo 1 vietas Lukrecija Biekšaitė ir Austina Paulaitytė.

Vaikų gr. E4 klasėje 2 vietą iškovojo šokdami 4 šokius: lėtą valsą, kvikstepą, čia-čia-čia ir džaivą Armandas Rebždys ir Sofija Židonytė.

Sportininkų grupėje jaunučiai 2 E4  iš 17 porų iškovojo 3 vietą Jurgis Linkevičius su Andrėja Lašaite.